Lakiery pękające – crackle. Dlaczego warto spróbować?

Rozejrzyj się wokół siebie, a zauważysz prawie na pewno kobietę, której paznokcie są ozdobione oryginalnym wzorem. To dzięki crackle – lakierów pękającym, które w tym sezonie są na topie!

Taki manicure jest bardzo twórczy i idealny na każdą okazję. Jeśli skompletujesz kilka kolorowych baz i ze dwa lakiery pękające crackle w neutralnych kolorach powstaną niesamowite i niepowtarzalne wzory. Możesz je ze sobą zestawiać w przeróżnych konfiguracjach i kolorystyce. Wiele firm oferuje gotowe zestawy kolorystyczne. Najciekawsze efekty możesz osiągnąć zestawiając kontrastowe barwy.

Pękające lakiery są niezwykle praktyczne przy różnych okazjach, zwłaszcza wtedy kiedy powinnaś wyglądać perfekcyjnie, a Twój tradycyjny lakier akurat zawodzi: np. w czasie ważnego spotkania, imprezy czy wyjazdu. Można nim szybko odświeżyć manikiur. Zdarzyć się może, że twój zwykły – jednolity – lakier zacznie odpryskiwać, a Ty nie masz czasu na czasochłonne poprawki . Wystarczy wtedy pomalować płytkę lakierem pękającym, co trwa dosłownie chwilę i gotowe – masz nowy wzór bez zmywania starego.

Taki kosmetyk również elegancko wygląda na stopach – najlepiej w takim przypadku wybierać warstwę wierzchnią w ciemnym kolorze. Taki praktyczny pedicure przyciąga i uwagę i doskonale wygląda.

Jesli zaciekawil Cie ten artykul dodaj komentarz

Reklama – Drogeria internetowa Close2you.pl

perfumy damskie amelia

Dostępne w DROGERIA INTERNETOWA
Amelia, zapach o dwóch obliczach - klik

Close2you.pl - logo

Dołącz do nas

Reklama

Drogeria internetowa - Close2you.pl