Kategoria | Lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci w drogerii internetowej – jaki kolor wybrać ?

Jeśli jest jakiś sposób, aby pokazać swoje emocje i swój entuzjazm, to najprawdopodobniej przez kolory, którymi malujemy paznokcie. W tym sezonie zdecydowanie górują jasne barwy, np. subtelne szarości czy kolory ziemi. Przyjrzyjmy się przeglądowi drogerii internetowej pod względem kolorów lakierów do paznokci.

Bogate i piękne…

Teraz poważnie, co jest bardziej wyraziste niż odpowiednie kolory lakieru na paznokciach? Obecnie, jest idealny czas, aby założyć coś jasnego. Warto zainwestować w kolory jesieni oraz zimy czyli: żółcie, pomarańcze, błękity i zielenie wody. Tak pomalowane paznokcie na pewno podkreślą twoje stroje na każdą porę roku. Spróbuj np. zielonej sukni z żółtych paznokci lub biały top i lakier do paznokci o kolorze różowego neonu.

Szarości

Lakiery do paznokci w odcieniach szarości są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych w tym sezonie. Mają zdecydowanie zastąpić kolor czarny.. Ten kolor można nosić na każdą okazję. Możesz wybrać nieprzezroczyste szarości w ciągu dnia, a wieczorem lakiery o srebrzystym tonie. Kolor ten jest tak uniwersalny, że można z pewnością go nosić wszędzie.

A jak z lakierami do paznokci o kolorze różu i czerwieni?

Róże i czerwienie zdecydowanie wydobywają twoją kobiecą stronę. Zaleca się, aby dopasować kolor lakieru do paznokci do koloru warg. Jednakże, jeśli nie masz dokładnego odpowiednika, po prostu wybierz kolor paznokci, który jest najbliżej koloru szminki. Kolory uzupełniające również doskonale się prezentują na ustach i paznokciach. Można powiązać odcień wiśniowy na ustach z pastelowym różem paznokci.

Klasycznie

Kolejną tendencją, koloru, który nigdy nie wychodzi z mody jest neutralne i przezroczyste. Kolory te mogą być noszone w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Kolory mogą różnić się od bardzo jasnych, pastelowych kolorach, takich jak róże i brzoskwinie do odcieni skóry.

Jesli zaciekawil Cie ten artykul dodaj komentarz

Reklama – Drogeria internetowa Close2you.pl

perfumy damskie amelia

Dostępne w DROGERIA INTERNETOWA
Amelia, zapach o dwóch obliczach - klik

Close2you.pl - logo

Dołącz do nas

Reklama

Drogeria internetowa - Close2you.pl